Faqja Kryesore ShowBiz Beyonce ‘ua merr’ sytë të gjithëve

Beyonce ‘ua merr’ sytë të gjithëve

2 Min e Lexuar
0
0
195

Beyonce ishte në listën e miqve të shtunën për festimin e 50 vjetorit të lindjes të Sean Diddy Cobo.

Fituesja e 23-të e Grammy u shfaq me një fustan të zi mahnitës, bashkë me bashkëshortin e saj Jay Zi

Ajo u shfaq në Instagram të dielën për të treguar pamjen e saj të mrekullushme./BS

Image

Bëhet fjalë për artisten e madhe Beyonce, e cila në paraqitjet e fundit është shfaqur me një fustan të zi me shkëlqim, i cili është stiluar nga dora e kreatorëve kosovarë.

Kanë qenë vetë Kujta dhe Meri ata të cilët kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa fotografi të atyre që njihen si The Carters, çiftit Beyonce dhe Jay Z.

“Ishte ora 4 e mëngjesit dhe ne po punonim me entuziazëm dhe emocion në fustanin përrallor të Beyonce. Ajo pati shumë besim tek ne dhe na la të lirë për të krijuar më të mirën për të. Ishte një përgjegjësi e madhe për të krijuar për divën”, kanë shkruar Kujta e Meri në Instagram, teksa prezantonin fustanin e dizajnuar për këngëtaren.

Përndryshe, për këtë dukje të Beyonces me të cilën ajo u shfaq ditëlindjen e 50-të të yllit Diddt, kanë shkruar me lëvdata edhe tabloidet e njohura botërore si: DailyMail, Metro, Vanity Fair etj.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz