Faqja Kryesore ShowBiz Dafina Zeqiri ekspozon linjat trupore nga Maldivet

Dafina Zeqiri ekspozon linjat trupore nga Maldivet

56 Sekonda e Lexuar
0
0
428
Ishulli i Maldiveve është një vend mjaft luksoz dhe piktoresk, që kemi parë të vizitohet nga disa personazhe të njohura të muzikës shqiptare.

Së fundmi e kemi parë këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila ka vizituar këtë ishull të bukur.

Ajo është paraqitur vazhdimisht me anë të imazheve nëpër rrjetet sociale, nga Maldivet, duke ekspozuar linjat e saj të tonifikuara trupore.

Kujtojmë që së fundmi Duffy, ka publikuar këngën më të re me titull ‘Vuj vuj vuj’.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz