Faqja Kryesore ShowBiz Tika Camaj, tepër e nxehtë në fotosesionin e fundit

Tika Camaj, tepër e nxehtë në fotosesionin e fundit

1 Min e Lexuar
0
0
77

Modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë

Tika, e cila ka disa vite që karrierën e zhvillon në Amerikë dhe ka modeluar edhe për firma të njohura atje të modës, ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë.

Fotot vinë pasi që ajo mori pjesë edhe në festivalin e njohur amerikan “Palm Springs” në Kaliforni derisa sfilata e fundit e saj është në Redbubblegum ku modeloj me bikine Classy.

E kësaj here ajo ka zgjedhur që të paraqitet me një fustan seksipilë, të gjelbër ku theksohet gjoksi i saj, që në këtë rast modelja nuk bart as sutjena.

ImageImage

Image

Image

Image
Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz