Faqja Kryesore ShowBiz Bleona Qereti tregon linjat trupore në Oscar 2020

Bleona Qereti tregon linjat trupore në Oscar 2020

1 Min e Lexuar
0
0
904
Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards.

Aty morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike, kishte prej atyre që u nderuan me marrjen e çmimit.

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ishte e pranishme edhe pse nuk mori asnjë çmim vëmendja nuk ishte aty. E veshur në fustan glamuroz transparent, ajo e kishte venë në pah gjithë gjoksin. Fustanin e kishte kombinuar me një palë take dhe çantë të vogël mbante në dorë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që artistja vishet në këtë menyrë edhe në vitet e kaluara, Bleona ka zgjedhur fustane transparente duke u ekspozuar pa reçipeta.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz