Faqja Kryesore ShowBiz Rashel Kolaneci i vë “flakën” Mykonos, Ekspozon linjat e saj bombastike me bikini

Rashel Kolaneci i vë “flakën” Mykonos, Ekspozon linjat e saj bombastike me bikini

54 Sekonda e Lexuar
0
0
2,133

Ish velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci, nuk ndalet me fotot seksi nga pushimet në Greqi ku nuk nguron të ekspozojë format e saj bombastike.

Rashel ka pozuar me bikini në profil, duke vënë në plan të parë pjesën më të përfolur të trupit të saj dhe duke i lënë fansat pa fjalë.

Ajo numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram, por ndërsa jemi në sezonin e verës, dominojnë pozat me bikini.

        
Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz