Faqja Kryesore ShowBiz Enca e ‘rrezikshme’

Enca e ‘rrezikshme’

49 Sekonda e Lexuar
0
0
299

Këngëtarja Enca Haxhiu, e ka sfiduar veten edhe si aktore.

Enca ka luajtur në filmin e fundit të Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja” dhe duket se fansat e kanë pëlqyer këngëtaren në rolin e aktorës.

Ajo sot ka publikuar disa fotografi gjatë xhirimeve të filmit në Tropoja, e ku Enca shfaqet me dy armë të gjatë.

Pavarësisht se armatosur, Enca duket shumë seksi edhe me kallashnikov.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në ShowBiz