• Magazina

Mbrëmje shqiptarësh në “AUDI DOME” të Munichut,klan kosova bën transmetimin direkt nga ora 20:30

1 Min e Lexuar
0
1
62

Sonte na pret një natë fantastike e mbushur me boks kualitativ. Në mbrëmjen e sotme, shumë boksierë shqiptarë do të ndeshen në Audi Dome të Munichut, ku do të na dhurojnë emocione si zakonisht.

Meçi kryesor i mbrëmjës është ai mes Haxhi Krasniqit dhe Timour Kharkohev, teksa në plan program për tu ndeshur janë edhe disa shqiptarë.

James Kraft, Shefat Isufi, Valon Ahmeti, Isuf Kelmendi, Kushtrim Tahirukaj dhe Armend Xhoxhaj gjithashtu do të boksojnë sonte.

Më poshtë keni linkun ku mund ti shikoni të gjitha meçet e boksierëve shqiptarë.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në Sport
Ndrysho Gjuhën