Faqja Kryesore Kronika e Zezë Arrestohet rrëmbyesi i një femre në Prishtinë

Arrestohet rrëmbyesi i një femre në Prishtinë

46 Sekonda e Lexuar
0
0
142

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, shtetas të huaj i cili ka rrëmbyer një femër poashtu shtetase të huaj.

“Lidhur me rastin me datën 05.08.2019 nga njësitë relevante të policisë është identifikuar dhe arrestuar i dyshuar mashkull shtetas i huaj i cili kishte mbajtur pa dëshirën e saj viktimën femër shtetase e huaj”, thuhet në raportin ditor të PK-së.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në Kronika e Zezë