Faqja Kryesore Kronika e Zezë VRASJA NË PEJË, PROKURORIA PO PUNON PËR IDENTIFIKIMIN E TË DYSHUARVE

VRASJA NË PEJË, PROKURORIA PO PUNON PËR IDENTIFIKIMIN E TË DYSHUARVE

1 Min e Lexuar
0
0
235

Mbrëmë rreth orës 21:20, një person është gjetur pa shenja jete.

Vdekjen e viktimës e kishte konfirmuar ekipi mjekësor.

Viktima është Kenan Sadria, 32-vjeçar. Ai është gjetur i vdekur në veturë dhe dyshohet se është vrarë me armë zjarri.

Prokuroria e Pejës ka lëshuar urdhër për ndërmarrjen e veprimeve hetimore me qëllim të identifikimit të autorit ose autorëve të rastit të vrasjes së mbrëmshme që ndodhi në Pejë.

Magazina.com
Reklamë – Magazina.com – Shit / blerje falas!! Vizito tani.

Kështu ka thënë për kallxo.com zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi.

“Prokuroria Themelore e Pejës ka lëshuar urdhër për ndërmarrjen e veprimeve hetimore, me qëllim të identifikimi të kryesve të kësaj vepre penale. Mirëpo, për shkak të konfidencialitetit nuk mund të japim me shumë informata”, tha Nikçi.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në Kronika e Zezë