Faqja Kryesore Kronika e Zezë Dalin pamjet: Përleshja e policisë me hajnat në Gjakovë është filmuar

Dalin pamjet: Përleshja e policisë me hajnat në Gjakovë është filmuar

30 Sekonda e Lexuar
0
0
123

U raportua se policia u përlesh me hajnat në Gjakovë.

Ngjarja kishte ndodhur sikur në filma.

Këtë e konfirmojnë edhe pamjet nga kamerat e sigurisë. Në fund, një nga katër grabitësit u kap, dhe ndaj tij u caktua masa e ndalimit.

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në Kronika e Zezë