Faqja Kryesore Kronika e Zezë Vrasje në tentativë në Kçiq të Mitrovicës

Vrasje në tentativë në Kçiq të Mitrovicës

58 Sekonda e Lexuar
0
0
263

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje në tentativë në Kçiq të Mitrovicës.

Rasti ka ndodhur të enjten në ora 20:20, ku raportohet se një person për shkaqe të panjohura ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë

Më shumë artikuj të ngjashëm
Më shumë nga Wikiliks
Shfaq më shumë në Kronika e Zezë